مرجع بازی های دوبله فارسی آموزش و راهنمای مراحل بازی سال 1404 - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
برنامه اینده7000 هزار تومان

برنامه اینده

برنامه آینده

برنامه آینده

بازی طلوع اکتشاف دارای چنان محتوایی است که شما را از طلوع تا غروب به مکاشفه و جستجو وادارد. اما هر کاوشگری نیاز به یک راهنما دارد. این راهنما بطور کاملا ایمن و قدم به قدم روشهای اولیه و پایه ای بازی تا تاکتیکهای پیشرفته ، تپه های خطرناک و روش صحیح عملیات جنگی را به شما نشان میدهد. لیست کلیه ساختمانهایی که خواهید ساخت ، منابع مورد نیاز برای ساخت آنها ، مدالها ، زیورآلات و دستیابی به چیزهایی که منتظر کشف شما هستند آورده شده است. در ادامه جزئیات فصلهای مختلف راهنما ارائه میگردد.

http://gamedooble.ir/wp-content/uploads/2018/04/anno1404.jpg
فصل ۱: مقدمه به روشهای کلی بازی که شما با آن درگیر خواهید شد ، معرفی شخصیتها ، سرزمینهای مورد کاوش و مدلهای مختلف بازی که در دسترس شما قرار میگیرد میپردازد.
فصل ۲: تاکتیکها اصول ساختمان سازی و سکونت در بازی را مورد بحث قرار داده و سپس موضوعات ویژه از جمله منابع ، مردم ، جنگ و تجارت را پوشش میدهد.
فصل ۳: مصالح ساختمانی کلیه انواع مختلف ساختمانها در بازی را لیست کرده و نحوه بدست آوردن آنها و آنچه تولید مینمایند را معرفی میکند. از آنجا که بازی طلوع اکتشاف ابتدائا درباره ساخت تمدن میباشد ، این فصل یکی از مهمترین و با ارزشترین منابع شما به شمار می آید.
فصل ۴: راهنمای مراحل شما را در عبور از مراحل ۸ گانه بازی – قسمت عملیات جنگی تک نفره – یاری میدهد. در این قسمت ، سرعت ، سادگی و ایمنی مورد توجه قرار گرفته و اگر شما دستورالعملها را بدرستی دنبال نمایید ، به سادگی خواهید توانست مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید.
فصل ۵: موارد اضافی کلیه مدالها ، موفقیتها و جوایز مخفی شده در گوشه و کنار محیطهای بازی بصورت لیست شده آمده است. کسب بسیاری از این آیتمها نیازمند تلاش زیادی خواهد

بازدید : 695 views بار دسته بندی : استراتژیک ، راهنمای مراحل بازی ها تاريخ : ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.